کارنامه مهرکا

اجرا پروژه از سال ۱۳۹۶

در نخستین روزهای برپایی شرکت در مرکز پارک و علم و فناوری منطقه آزاد انزلی، ایده طراحی اپلیکیشن‌های کاربردی و ساخت بازی، عامل تشکیل هسته اولیه تیم مهرکا بود. سال ۱۳۹۶ با ارائه پلن و طراحی اپلکیشن‌های موبایلی در قالب یک تیم جوان، مهرکا در لیست شرکت‌های دانش‌بنیان قرار گرفت.

پروژهای ما

توسعه زیرساخت بستر فیبر نوری

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

توسعه فروش و بازاریابی سرویس

تانوما یکی از مهم‌ترین پروژه‌های زیرساختی مخابرات در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه بوده که مهرکا با همکاری مهم‌ترین شریک تجاری خود (فرداد شمال) توسعه بازاریابی آن را بر عهده داشته است.

اپلیکیشن می گیلان

برنامه می گیلان یک برنامه کاملا کاربردی در حوزه گردشگری است. این برنامه با هدف معرفی و راهنمایی مسافران و گردشگران، اطلاعات هدفمندی را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

اپلیکیشن راهنمای اول

این برنامه مبتنی بر اندروید بود که داده‌های اطلاعاتی بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌داد. طیف وسیعی از داده‌ها از جمله: بانک مشاغل، اصناف، رستوران‌ها مناطق که کاربر آنجا حضور داشت، حراجی‌ها و ... .

طراحی اپلیکیشن حافظه برتر

بازی موبایلی حافظه برتر در گروه بازی‌های فکری قرار می‌گیرد. این برنامه مهیج که در بستر اندروید طراحی شده، با هدف ایجاد چالش ذهنی برای تمام سنین قابل استفاده است.

چطور شروع کنیم؟

پروپوزال

دریافت مکتوب ایده در قالب‌های رایج ارائه طرح پیشنهادی

بررسی طرح

بررسی اهداف، مقیاس پروژه و ظرفیت اجرایی طرح

جلسه و رایزنی

برای بازبینی طرح با تیم ارائه دهنده جلسه‌ای تنظیم می‌شود

پیاده سازی

پیاده‌سازی پس از تخمین زمان، هزینه و منابع لازم با قرارداد رسمی

برای گفتگو، ایده‌پردازی و اجرای طرح روی ما حساب کنید...